YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR

Yuvayı dişi kuş yapar derler ya hakkaten doğruymuş. Kadın olmanın zor olduğunu biliyordum. Okul ve iş hayatımda kendimi kabul ettirmek için hep çabaladım. Hem kendi cinslerimle hem de karşı cinsle mücadele ettim durdum. Evlendim bu seferde hemcinslerimle olan rekabetim arttı. Nekadar çalışan bir bayan olsanızda bir ev hanımı ne yapıyorsa aynılarını yapmak durumundasınız. Yani yuvanızı yapacaksınız. Hadi çalış çabala eeeee iki kişilik yuva olmaz üçüncü biri lazım. Eeee atık zamanı geldiğine göre bebek alalım.

Keşke bukadar kolay olsaymış bebek almak.Her doktora gittiğimde yeni bişey öğreniyorum. Belki de planlı hamilelik istediğimiz için bukadar büyütüyoruz yoksa pek çok kişi aaaa hamile kalmışım diyor.

Daha önceki yazımda bahsetmişim doktorumun yumurta takibi yaptığını. Bugün kontrole gittim. Doktorum 2 tane 18mm 1 tane 17mm yumurta tespit etti ve çatlatma iğnesi yaptı. Çok istediğim gibi değil ama kafanıza da takmayın daha ilk aydasınız dedi. Ay ne zormuş ya kendimi tavuk gibi hissettim valla.  Önce yumurtla sonra kuluçkaya yat yumurtan büyüsün sonra o yumurtaları çatlat hadi denk getiremediniz baştan. Bakalımhaftaya bugün yumurtalarım çatlamış mı onun için tahlil yaptıracağım. Hadi hayırlısı. Anlayacağınız bu koşturmaca içinde birde yumurta derdi ile uğraşıyorum. Ama sonuçta güzel bir haber almanın heyacanını yaşamak, o minicik bebeği kucağıma alacağımı düşünmek beni heyecanlandırıyor. Umarım Yüce Rabbim her isteyene, istediği zamanda anne olmayı nasip eder.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !